4a i 7a na kaliskim lodowisku

sty 12, 2024

9 stycznia 2024r. klasy 4a i 7a wraz z wychowawcami p. Marzeną i Marcinem Wojczakami, wybrały się na miejskie lodowisko. Niektórzy uczniowie pierwszy raz stawiali kroki na lodzie,  inni szlifowali swoje umiejętności. Mimo mroźnej pogody, czerwonych uszu i nosów, uczniowie obu klas bawili się fantastycznie i spisali na medal. Było zabawnie, o czym świadczą uśmiechnięte twarze uczniów. Dla większości czas przeznaczony na jazdę okazał się zbyt krótki. Pełni wrażeń, radośni i dumni z siebie czwarto- i siódmoklasiści z pewnością nie zapomną tego wydarzenia.

Uczniowie oraz wychowawcy klasy 4a i 7a, pragną serdecznie podziękować państwu Marzenie i Piotrowi Konopa- właścicielom firmy Bova Trans, za wielkie serce i BEZPŁATNY TRANSPORT podczas klasowej wycieczki.