Aktualności

Atrakcji moc w Dniu Dziecka.

cze 2, 2023

Dzień Dziecka dość hucznie świętowaliśmy na festynie szkolnym, który odbył się 1 czerwca. Zabawa zorganizowana została na szkolnym boisku. W tym dniu bawili się zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie. Było puszczanie baniek mydlanych, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, taniec LIMBO, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zumba, dla chętnych, chcących zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z kolegą czy koleżanką-fotobudka.

Tego dnia, uczniowie mogli również obejrzeć osprzęt wozu strażackiego oraz osobiście uczestniczyć w pokazach podłączania węży strażackich i gaszenia „pożaru”. Rozgrzani zabawą i słoneczną pogodą śmiałkowie studzili swoje ciała w wodnej kąpieli prosto ze strażackiego węża. Nie zabrakło waty cukrowej, lodów ufundowanych przez Radę Osiedla Chmielnik, które osobiście wraz życzeniami dla dzieci dostarczył pan Przewodniczący- Jerzy Bartczak oraz loterii fantowej, która zdaniem dzieciaków była jedną z największych atrakcji festynu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne składa serdeczne podziękowania grupie animatorek „KRAINA ZABAW”, za poprowadzenie imprezy, rodzicom za ufundowanie nagród do loterii, Straży Pożarnej za zorganizowanie ciekawego pokazu i dostarczenie uczniom wodnych atrakcji, rodzicom, nauczycielom za opiekę i bezpieczeństwo oraz wszystkim uczniom za wspaniałą, radosną atmosferę.