Aktualności

Dyniowe szaleństwo!

paź 27, 2023

Za nami szalone obchody Dnia Dyni. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w atrakcjach, które przygotowali dla nich członkowie Samorządu Uczniowskiego. Kolorem przewodnim na szkolnych korytarzach był oczywiście pomarańczowy, a każdy przebrany uczeń otrzymał cukierka.

Podczas długiej przerwy uczniowie klas 1-3, aktywnie spędzili czas rozwiązując zadania matematyczne, rebusy, ćwiczenia na spostrzegawczość i logiczne myślenie.  Przygotowali je i poprowadzili uczniowie klasy 7, a wszystko to z dynią w tle. Uczniowie, którzy przystąpili do zabawy zostali nagrodzeni lizaczkiem.

Na koniec, odbyło się podsumowanie konkursu na NAJZABAWNIEJSZĄ DYNIĘ. Jury jednogłośnie ustaliło, że pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie. Okazuje się, że Wasza pomysłowość nie zna granic. Każda praca była oryginalna i wyjątkowa, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, wręczając uczniom dyplomy i słodki upominek.

Wszystkie dynie były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Pięknie zdobiły szkolny korytarz, a podziwiający nie mogli wyjść z zachwytu. Dynie przysporzyły nam wiele radości i miłych wrażeń.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.