Aktualności

Obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz pasowanie klasy 1 na uczniów

paź 15, 2023

13 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji DEN połączona z pasowaniem uczniów klasy pierwszej.

Odświętnie ubrani pierwszoklasiści, w obecności zaproszonych gości: Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu- pana Mariana Durleja, Przewodniczącego Rady Osiedla Chmielnik- pana Jerzego Bartczaka, Pani Przewodniczącej Rady Rodziców- pani Karoliny Cieślewicz, Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów, z radością w sercach i z przejęciem zaprezentowali przygotowane wierszyki, zatańczyli i zaśpiewali piosenki. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Bogumiła Zimna dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.  Następnie pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim Pierwszakom życzymy sukcesów w murach naszej szkoły i tego, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako niezapomniana, radosna chwila, a ich Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.