Aktualności

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę!

paź 11, 2022

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w bezpłatnej zbiórce żołędzi i kasztanów – pokarmu dla Pokazowej Zagrody Zwierząt w Gołuchowie. Akcja potrwa do końca października.

Dzięki organizowanej zbiórce wiele zwierząt otrzyma w okresie zimy niezbędny pokarm, którego normalnie nie mogłyby samodzielnie znaleźć, ze względu na trudne warunki pogodowe w trakcie długiego okresu zimowego.
Spędzając czas na świeżym powietrzu, szczególnie podczas spacerów, możecie razem z rodzicami zbierać dary natury. Możecie zorganizować klasowe wycieczki, podczas których zbierać będziecie zwierzęce przysmaki.                Liczy się każda garść, kieszeń czy woreczek zebranych kasztanów i żołędzi.

Zbiory przynosicie do szkoły i przekazujecie opiekunom Samorządu Szkolnego: p. Magdalenie Wypuszcz i p. Monice Kozaneckiej.