Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

cze 26, 2023

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Po powitaniu wszystkich przybyłych na uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przewodniczącą szkoły- Olę Maciejewską, uczniowie klas młodszych piosenką, dobrym słowem i symbolicznym prezentem pożegnali tegorocznych absolwentów. Następnie, w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor Bogumiłę Zimną i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce. Pani Dyrektor wręczyła również medale i dyplomy tym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali najwyższą średnią i wzorowe zachowanie, pretendując tym samym do tzw. „Złotej Dziesiątki”. Podziękowania zostały złożone również rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Część oficjalną uroczystości zakończyły słowa Pani Dyrektor podsumowujące miniony rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.