Aktualności

Wielkie bale w karnawale

lut 21, 2023

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, która dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w naszej szkole, w czwartek 16 lutego. W tym dniu odbył się szkolny bal karnawałowy dla uczniów z kl.1-4.
W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego- p.Magdalenę Wypuszcz i  p. Monikę Kozanecką, pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, czarodziejki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy,  …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dwie panie animatorki z firmy Kraina Zabaw, której właścicielem jest p.Agnieszka Sotkiewicz,  poprowadziły animacje, zabawy, konkursy i układy taneczne. Były także magiczne bańki mydlane.

Podczas pląsów, było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy wszystkich bawiących się, mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na zakończenie każde dziecko otrzymało po balonie i wszyscy pozowali do wspólnego zdjęcia z paniami animatorkami.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie zabaw i animacji, a także rodzicom uczniów z kl.1-4 za zaangażowanie w przygotowanie słodkich przekąsek i napojów dla dzieci oraz pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.