Aktualności

Wycieczka do Bryllandii

cze 16, 2023

W środę 14 czerwca uczniowie z kl.1 pod opieką wychowawczyni p. Beaty Boncler oraz p. Klaudii Witczak pojechali na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki Bryllandia w Witaszycach.

Bryllandia jest miejscem wypoczynku, w którym można odwiedzić mini ZOO, pooglądać olbrzymie dinozaury, insekty oraz pobawić się na placu zabaw. Pierwszoklasiści mogli  również skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak: sala zabaw, zamki dmuchane, autka, jeżdżące dinozaury, bumper car, ciuchcia, cymbergaje, bujaki i wiele innych. Dużym przeżyciem była dla wszystkich wycieczkowiczów przejażdżka bryczką wokół parku oraz karmienie zwierząt- mieszkańców mini zoo, takich jak: lamy, daniele, owce kameruńskie, kozy miniaturowe, pawie  oraz kuce. W sali zabaw dzieci mogły dać upust swojej energii podczas zabawy w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalni tubowej, na torze przeszkód oraz na trampolinie. Na zakończenie pobytu wszyscy zjedli ze smakiem pyszne lody.

Pierwszoklasiści spędzili w Bryllandii niezapomniane chwile. Zdjęcia zrobione  uczestnikom wycieczki przez p. Beatę i p. Klaudię będą doskonałą pamiątką na kolejne lata.

Bardzo dziękujemy Rodzicom uczniów z kl.1 za organizację i ufundowanie wycieczki, a Radzie Rodziców- za przyznanie nagrody klasie 1 i dofinansowanie wycieczki.