Aktualności

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DLACZEGO LUBIĘ JESIEŃ?”

gru 16, 2022

25 listopada odbył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów z kl. 1 pt. „Dlaczego lubię jesień?”. W konkursie uczestniczyło 10 pierwszoklasistów, którzy   chcieli w formie plastycznej zaprezentować charakterystyczne cechy pory roku- jesieni.

Organizatorem konkursu była wychowawczyni kl.1- p. Beata Boncler. Celem konkursu było: doskonalenie umiejętności dostrzegania cech charakterystycznych dla jesieni jako pory roku, rozwijanie pomysłowości i twórczej wyobraźni dzieci, ćwiczenie przez nich sprawności manualnej, promowanie talentów plastycznych uczniów oraz poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych. Wszystkie prace konkursowe pokazały dużą pomysłowość pierwszoklasistów i zasłużyły na duże uznanie i pochwałę. Jury podczas oceny zwracało uwagę na umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce- Franciszek Frąckowiak

2 miejsce- Davyd Shmyhin

3 miejsce- Antoni Kempa

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy- dyplomy. Pierwszoklasistom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich plastycznych talentów oraz życzymy wielu sukcesów.