Aktualności

“Bezpieczna Kraina Energa- Operator”

wrz 6, 2023

6 września klasa 2 i 3, wzięły udział w programie edukacyjnym przeznaczonym dla uczniów klas 1-3, który odbył się na Polach Marsowych.

Edukatorzy z ENERGA- OBRÓT S.A., przygotowali dla uczniów zabawy, pogadanki połączone z pokazem, mające na celu  zapobieganie wypadkom porażenia prądem wśród najmłodszych, a także zwiększenie świadomego użytkowania energii elektrycznej. Uczniowie naszej szkoły aktywnie brali udział w proponowanych zabawach i doświadczeniach, ucząc się bezpiecznego i racjonalnego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz zasad odpowiedniego zachowania w pobliżu infrastruktury elektroenergetycznej. Pomimo upalnego dnia, wesoły nastrój dopisywał wszystkim uczniom.

Wychowawczynie klas: p. Beata Boncler i p. Monika Mencel, składają serdeczne podziękowania mamom p. Agnieszce Sotkiewicz oraz p. Urszuli Kołodziejczyk, za pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas festynu.