Aktualności

Dot Day czyli Dzień Kropki

wrz 17, 2023

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas I-VIII naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów.

Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli słodki upominek każdemu uczniowi, którego ubranie zdobiły kropy, kropki, kropeczki. Dzieci młodszych klas obejrzały w świetlicy szkolnej film „Kropka”. Jego  bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł malując je na kartkach kolorowymi kredkami lub pisakami.

Pamiętajcie: w każdym z Was ukryty jest ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie!!