Aktualności

Klasa 8b na biwaku.

cze 8, 2022

Od 6 do 8 czerwca uczniowie klasy 8b wraz z opiekunami: p. Marzeną Wojczak i p. Marcinem Wojczakiem, przebywali na biwaku w Gołuchowskim Ośrodku Turystyki i Spotu. Pogodowa aura oraz leśne otoczenie, sprzyjały pieszym wędrówkom oraz aktywnemu wypoczynkowi na terenie ośrodka. Podczas spacerów odwiedziliśmy miejsce pamięci w gołuchowskim lesie, głaz narzutowy św. Jadwigi. Podziwialiśmy również pomniki przyrody w gołuchowskim parku oraz odwiedziliśmy zagrodę danieli, żubrów i koników polskich. Nie udało się nam tylko zwiedzić wnętrza zamku, gdyż obecnie trwają tam prace wymiany stolarki okiennej.

Mimo że, wielokilometrowe, piesze wycieczki dawały nam w kość, to i tak wieczorami uczniowie aktywnie korzystali z gołuchowskiego „Orlika”, na którym rozgrywali mecze piłki koszykowej.

Serdeczne podziękowania należą się mamom z trójki klasowej: p. Ani Juszczak i p. Ani Wieczorek, które we wtorkowy wieczór zorganizowały nam przepysznego grilla oraz panu Marcinowi Adamusowi, za słodki poczęstunek.

Szkoda, że czas tak szybko mija i nasz ostatni, wspólny wyjazd dobiegł już końca.