Aktualności

Hej kolęda! Kolęda!

gru 27, 2022

22 grudnia, cała społeczność uczniowska, dyrekcja, grono pedagogiczne a także rodzice i zaproszeni goście, wspólnie uczcili w naszej szkole nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Tego dnia, oprócz wigilijnych spotkań klasowych, w szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 2 i 3 pod opieką p. Moniki Mencel i p. Urszuli Karwowskiej. Podczas wspólnego spotkania w sali gimnastycznej, uczennice klasy 5: Kaja i Lena wprowadziły wszystkich w nastrój świąteczny, przybliżając w recytowanych tekstach to, co stanowi istotę bożonarodzeniowych świąt. Wspólnie z występującymi, wszyscy śpiewali kolędy i pastorałki.
Na koniec akademii pani dyrektor Bogumiła Zimna oraz Przewodniczący Rady Osiedla Chmielnik pan Jerzy Bartczak, złożyli wszystkim świąteczne życzenia.
Kolejną niespodzianką, szczególnie dla najmłodszych uczniów, było pojawienie się tego dnia w naszej szkole „wielkiej” osobistości- Mikołaja…
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.