Aktualności

Moc wrażeń – nocka w szkole!

maj 29, 2023

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą. Miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej, mniej oficjalnej strony.  Taką okazję mieli uczniowie klas IV-VIII, którzy w minionym okresie uzyskali oceny wzorowe i bardzo dobre z zachowania.

26 maja, odpowiednio przygotowani (czyli wyposażeni w poduszki, śpiwory, zapasy żywności 🙂  i oczywiście mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia) wzięli udział w „Niezapomnianej nocy  w szkole”, na którą przygotowano wiele atrakcji. Noc w szkole upłynęła zbyt szybkoooooo! Początek spotkania rozpoczął się od zakwaterowania w salach i przygotowania miejsc do spania. Kiedy materace i śpiwory zostały ułożone, a szkołę spowiła ciemność- rozpoczęła się zabawa na głównym korytarzu. Mury szkoły wypełnił śpiew i muzyka-to za sprawą karaoke. Dużo radości sprawiły uczniom zabawy ruchowe na sali gimnastycznej oraz taneczna PIŻAMA ZUMBA. Wymęczeni harcami, tuż po wieczornej toalecie uczniowie udali się do sal, gdzie mieli jeszcze czas na wspólne gry  i zabawy towarzyskie. Późny wieczór zakończył się oglądaniem bajek. Po projekcji, większość uczniów zasnęła, choć byli i tacy, którzy chcieli udowodnić, że nie zasną do rana.

Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Następnego dnia uczniowie ze smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc rozeszli się do domu.
Noc w szkole uważamy za udaną i czekamy na kolejną!!!