Aktualności

XIX Turniej Piłki Nożnej klas III o Puchar Dyrektora Szkoły już za nami.

maj 27, 2023

26 maja w naszej szkole, odbył się XIX Turniej Piłki Nożnej klasa III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Zespoły rywalizowały według zasady „każdy z każdym”. Liczba strzelonych bramek pozwoliła wyłonić zwycięzcę turnieju, którym okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Kaliszu. Kolejne miejsca na podium zajęły: drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie i pierwsza drużyna gospodarzy. Mecze sędziował p. Marcin Ozdowski, natomiast koordynatorem Turnieju i sędzią głównym był p. Marcin Wojczak. Na wyróżnienie zasłużyła także uczennica klasy 3- Wiktoria Ślusarska, która na bramce jako jedyna zawodniczka, dzielnie stawiała czoła trudnym sytuacjom. Podziękowania należą się cheerleaderkom z klasy 3, za zagrzewanie zawodników do walki.

Na zakończenie pani dyrektor szkoły – Bogumiła Zimna, podziękowała drużynom za sportową rywalizację i wręczyła kapitanom zespołów puchary, dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Państwo Joannę i Tomasza Tyców.

                                              Zapraszamy na kolejny turniej za rok.